ВЕСІЛЬНІ СУКНІ

Весільне агенство “Намисто” працює на ринку весільних послуг уже довгий час. Ми змогли завоювати своїх клієнтів прекрасним сервісом і широким набором послуг.

Ми зробимо ваше весілля неповторною і не схожою на інші, створимо її унікальний стиль, який буде проглядатися в найдрібніших деталях. У нас є широкий вибір весільних суконь. Дорогі наречені, у нас в салоні ви можете купити, пошити на замовлення, орендувати, відреставрувати весільні сукні. Весільне агенство “Намисто” тут ви знайдете все, що потрібно для весілля вашої мрії.

Для кожного весільного плаття ви зможете підібрати зручне взуття, рукавички, фату, шубку, аксесуари, замовити букет і багато іншого. Ми співпрацюємо виключно з відомими брендами. Для наших клієнтів у нас є знижки, а для постійних клієнтів ми пропонуємо дисконтні карти. Весільне агенство “Намисто” наша робота – це ваше свято.

Робота весільного агентства “Намисто”

У салоні “Намисто” всі наречені зможуть знайти все, що необхідно для весілля. Робота нашого салону організована найкращим чином. На вході Вас зустрічають привітні консультанти, готові допомогти у виборі весільного плаття, букету, фати і інших елементів необходмимі для нареченої в цей чудовий день.
У салоні “Намисто” ви можете купити весільне плаття з кращих колекцій світових брендів. Ми втілюємо мрії наречених в реальність.

Весільне агенство “Намисто” піклується про комфорт своїх клієнтів.