ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ І СВЯТ

ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ І СВЯТ

Агентство “Намисто” займається організацією різних заходів.

1. Дні народження та ювілеї

Ваш День Народження наближається, а Ви не знаєте як його провести? Замовте організацію Дня Народження у нас і ваші гості запам’ятають його надовго. Ми займаємося організацією свят вже протягом довгого часу і наші клієнти завжди задоволені нашою роботою. Якщо це дитячий День Народження, ви можете замовити оформлення дитячого свята повітряними кулями, паперовими помпонами, підсвічуванням. На солодкий стіл ми можемо запропонувати букети з цукерок, фрукти в шоколаді. Розважати маленьких гостей будуть панди, шоу мильних бульбашок, екзотик-шоу з тваринами.

Ювілей – це свято, на якому хочеться зібрати всіх улюблених, рідних і близьких. Ми допоможемо зробити свято цікавим для людей різного віку цікавим. Для проведення ювілеїв ми пропонуємо гостям хороше меню. Сирний бар, піраміда з шампанського, різноманітні шоу-програми з балетом. Як то кажуть – «все, що душа забажає!». Організуємо розваги для ваших гостей, а також організуємо трансфер. Ви залишитеся задоволені!

2. Корпоративи

Копроратів – це захід, на якому збираються всі працівники організації для того, що б відзначити важливу подію. Ми проведемо корпоратив найкращим чином, і Вам точно буде, що згадати. Довірте проведення такого відповідального заходу “Намисто”. Програму заходу ви можете запропонувати самі, а ми лише її доповнимо своїми ідеями і конкурсами. При організації корпоративу у нас ви можете замовити оформлення свята, прикраси, а також частування для гостей.

3. Парубочі і дівич-вечори

Перед кожною весіллям є традиція проводити парубочий і дівич-вечір, це, так би мовити, – «прощання з вільним життям». Наше агентство організовує його так, що вам точно не буде соромно. Ви повеселитесь на славу. Ми знаємо, як зробити захід веселим, барвистим, а найголовніше – незабутнім.

Організація дівич-вечора і парубочого завдання не з простих. Провести цей вечір святково допоможе весільне агенство “Намисто”. Незвично, ось як треба організувати парубочий і дівич-вечір. Ви можете замовити ресторан, а ми його задекоруємо, зробимо фотозоні, замовимо фотографа і знімемо відео. Хочете святкове меню або солодкий стіл з шампанським? Не проблема! Весільне агенство “Намисто” організовує парубочий і дівич-вечір на вищому рівні!

4. Тематичні вечірки і багато іншого.

Організація тематичних вечірок і інших заходів – найцікавіша частина роботи нашого агентства. Ви хочете вечірку в стилі 90-х? У стилі супергероїв? Будь-яка Ваша фантазія – немає проблем! Ми готові втілити в життя будь-яку сміливу ідею або фантазію наших клієнтів. Нам приємно працювати і дарувати свято людям. У нас Ви можете замовити проведення будь-яких заходів з різним бюджетом – як для маленьких компаній, так і для великих організацій. Робити ваше життя барвистою, святкової і незабутньою – наша робота! Допоможемо замовити і оформити ресторан, придумаємо нестандартне меню, надамо на прокат карнавальні костюми. А завдяки нашим фотографам – спогади про цей день залишаться з Вами на все життя!