Про нас

МИ ЩИРО ЛЮБИМО СВОЇХ КЛІЄНТІВ, МИ ЩИРО ЛЮБИМО ЛЮДЕЙ В ЦІЛОМУ. ТОМУ НАМИ ЗАВЖДИ рухає бажання ЗРОБИТИ ВАШІ ЖИТТЯ ТРОХИ ПРОСТІШЕ І КРАЩЕ, НАЗВАТИ ВАМ МРІЮ, НАПОВНИТИ ВАШ ДЕНЬ яскравими фарбами і незабутніх емоцій! Ми творимо ВАШЕ ЩАСТЯ, МИ ТАКОЖ стають щасливішими.

НАШІ ПРИНЦИПИ

-цілодобова

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання, проконсультувати по проекту, розглянути Ваші пропозиції та посприяти у вирішенні будь-якої складної ситуації цілодобово. Ми живемо своєю роботою.

-Якісний

Радість і посмішки наших клієнтів роблять нас счатслівимі. Ви можете бути впевнені, що Ваше свято відбудеться в кращому вигляді, адже ми підходимо з максимальною відповідальністю навіть до найменшого свята.

-раціонально

Раціональне використання наших можливостей і всіх необхідних ресурсів дозволяє втілити будь-який проект на високому рівні за мінімальні терміни і виправдані засоби

-Оригінальний

Наша креативна команда розробить окрему концепцію Вашого заходу, подбає про кожну деталь і дрібниці, щоб Ваше свято було витримано в єдиному неповторному стилі. Ви отримаєте незабутню подію і масу приємних спогадів.
ПРОФЕСІЙНО

Ми пишаємося нашою командою. Багаторічний досвід успішно реалізованих заходів, грамоти та подяки наших клієнтів дозволяють нам з гордістю називати себе командою професіоналів-НАМИСТО

Кожна дівчина мріє про день, який змінить її життя. На згадку про день, коли вона буде найкрасивішою принцесою. На згадку про день, коли, вона одягне, то довгоочікуване біле плаття. Весілля – найважливіша подія в житті представниць прекрасної статі. Кожна з них мріє про вишукану, розкішної і головне ідеальне весілля.

Сьогодні, весілля – це не тільки біле плаття і ресторан, а велика кількість невід’ємних дрібниць: букет нареченої і бутоньєрка нареченого, реквізити для фотозоні, свічники та свічки, ексклюзивні запрошення. І це тільки маленька частина того, що потрібно для створення весілля. Крім того, весілля – це постійні питання: «Скільки коштує?», «Як замовити?», «Що краще вибрати?» Відповіді на які, вам допоможе знайти весільне агентство. Це команда професійних декораторів, флористів, фотографів і ведучих; людей, які є майстрами своєї справи. Але головним, завжди, для молодят залишається організатор весілля. Це не просто людина, яка допомагає вам, це чарівник, який втілює будь-які бажання в реальність. Головне завдання організатора створити вам свято, про яке ви мріяли з самого дитинства.

Для нашого агентства кожне весілля – це книга, яку ми пишемо разом з нашими молодоженами. Книга, яка наповнена радістю, емоціями та почуттями. Клієнти нашого агентства – це люди, які бажають свята, який назавжди залишиться в серці. Вони хочуть не просто незвичайного торжества, вони хочуть кращого. Наші клієнти не бояться експериментувати. Вони готові на найсміливіші і креативні ідеї. Наше агентство «Намисто» допомагає зробити їх фантазії реальністю.

Всі наші зустрічі з клієнтами проходять в дружній і затишній атмосфері, в нашому агентстві. Там, ми дізнаємося, що вам подобається, що для вас цікаво. І вже з першого знайомства, ми розуміємо вас. Протягом підготовки до весілля, наші співробітники завжди залишаються з вами на зв’язку 24 години на добу. Для нас важливо, щоб клієнт був поінформованим і спокійним. На першій зустрічі, ми завжди показуємо клієнтам портфоліо наших робот, де вони зможуть побачити наш професіоналізм і креативність. Розповідаємо про весільних трендах, розбираємо з ними все весілля від А до Я. На першій зустрічі, ви завжди зможете задати всі ваші запитання, отримати попередній кошторис вашого заходу і зрозуміти переваги організації весілля у весільному агентстві.

Вибравши агентство «Намисто», весільний організатор і молодята зустрічаються вдруге для підписання договору та визначення рамок бюджету. На наступних зустрічах ми з клієнтами визначаємо концепцію весілля, місце торжества, шоу-програму, вибираємо фотографів і ведучих. Ми завжди надаємо нашим клієнтам кілька варіантів послуг, для того, щоб вони вибрали те, що їм до душі. Крім того, весільне агентство «Намисто» надає такі додаткові послуги, як постановка першого танцю і організація весільної подорожі. За кілька днів до весілля, весільний координатор агентства надає молодятам таймінг-план, де щохвилини розписаний день весілля. У найбільш хвилюючий день вашого життя, наш весільний організатор і його помічники завжди супроводжують пару, координують підрядників, допомагають гостям і контролюють роботу персоналу.

Після весілля наша робота не закінчується. Для нас важливо, щоб ви вчасно отримали якісні фотографії і відео. Ми завжди перевіряємо роботу перед тим, як передати їх клієнту.

Наша мета зробити так, щоб кожен день підготовки до весілля, ви сприймали як зустріч з друзями за невимушеною бесідою. Такий підхід до організації весілля дозволяє нам не тільки зробити весілля вашої мрії, але і стати вашими друзями на довгі роки.